Cannibal_MoshpitV3, 1 year ago (edited 1 year ago) Think about how much it costs in total for a month’s worth of junk food for you. Then figure out all the things you could do with that money instead. Helped me a lot when gas is high and I can’t drive to work and also afford junk food
Think about how much it costs in total for a month’s worth of junk food for you. Then figure out all the things you could do with that money instead. Helped me a lot when gas is high and I can’t drive to work and also afford junk food