Krudler,

I get all my cleaning chems from the janitorial supply.

Super concentrated, and you get effectively 20 times for the same price.

You can buy a 4L jug for like $35, and a teaspoon is enough for an entire mop pail. Sounds like a lot of money until you realize that’s an entire lifetime supply.

  • All
  • Subscribed
  • Moderated
  • Favorites
  • asklemmy@lemmy.world
  • localhost
  • All magazines
  • Loading…
    Loading the web debug toolbar…
    Attempt #