TheDubz87, 1 year ago Yeah a combo meal runs like $13+…It’s ridiculous. My field guys at work eat out every day. I can’t afford it. Cheaper to hit the grocery store and make sandwiches all week.
Yeah a combo meal runs like $13+…It’s ridiculous. My field guys at work eat out every day. I can’t afford it. Cheaper to hit the grocery store and make sandwiches all week.