Conyak, 1 year ago (edited 1 year ago) I live on earth. Even if you’re buying bulk, it will still be more than a dollar to make. The bread alone bought in bulk would still be around $0.25 per slice. That’s 50 percent of the cost right there.
I live on earth. Even if you’re buying bulk, it will still be more than a dollar to make. The bread alone bought in bulk would still be around $0.25 per slice. That’s 50 percent of the cost right there.