Donkter, 1 year ago Honestly the cheese and butter together will probably cost less that $0.25 bulk cheese is cheap as hell and you’re using almost no butter per sandwich
Honestly the cheese and butter together will probably cost less that $0.25 bulk cheese is cheap as hell and you’re using almost no butter per sandwich